Tylna belka skrętna – jest to rodzaj osi posiadająca wahacze wleczone oraz drążki podatne na skręcanie. Stosowana jest w całej gamie pojazdów francuskich.

Wszelkie naprawy tylnej belki (osi skrętnej) w autach marki Peugeot, Citroen i Renault wykonujemy na poczekaniu. Czas takiej naprawy waha się między 2-3 roboczogodziny. Przy każdej naprawie tylnego zawieszenia oddelegowanych jest każdorazowo dwóch mechaników. Nasza firma wyposażona jest w szereg urządzeń i przyrządów specjalnych. Do naprawy używamy sprawdzonych narzędzi pneumatycznych i ściągaczy hydraulicznych. Dzięki temu zabiegowi uszkodzenie zawieszenia w tym przypadku tylnej belki niwelujemy praktycznie do minimum. Po naprawie tylnej belki twój samochód będzie jak nowy dlatego dajemy gwarancję 36 miesięcy bez limitu kilometrów. Wykonaliśmy już tysiące napraw belek i jesteśmy pewni naszej wykonanej pracy.

Naprawa tylnej belki w twoim pojeździe może nastąpić w wybrany przez ciebie sposób:
– umawiając się i przyjeżdżając swoim autem do warsztatu
– przywożąc do nas wymontowaną wcześniej swoją belkę innym pojazdem
– przysyłając do nas swoją belkę kurierem (my zamawiamy kuriera po odbiór Państwa belki i my odsyłamy naprawianą tylną belkę do Państwa z powrotem. Tylna belka skrętna w przypadku wysyłki nie powinna posiadać takich rzeczy jak: amortyzatorów, piast, układu hamulcowego)

Świadczymy usługę naprawy tylnej belki w takich autach jak:
– Peugeot 206, peugeot 106, peugeot 306, peugeot 405, peugeot partner
– Citroen Xsara, citroen C5, citroen Xsara Picasso, citroen berlingo, citroen saxo, citroen ZX, citroen AX
– Renault Kangoo, renault laguna, renault megane, renault clio, renault megane scenic, renault 19,

Do naprawy tylnej belki skrętnej dajemy części najwyższej jakości. Obojętnie czy auto posiada ABS czy nie. Może być sportowe czy dostawcze a hamulce bębnowe lub tarczowe. Naprawimy każdą belkę w autach Peugeot, Citroen, Renault bez kłopotu. Nic nas nie będzie w stanie zaskoczyć.

Naprawę tylnej belki skrętnej powinno się dokonywać średnio 5-6 lat.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2018 Tylna belka Warszawa - sprawdzony serwis aut francuskich. All Rights Reserved