Regeneracja tylnej belki, osi polega na wymianie zestawów łożysk igiełkowych, czopów (jeśli to konieczne) oraz dodatkowych elementów zawieszenia. Wszystkie części użyte do regeneracji w autach marki Peugeot, Citroen, Renault posiadamy we własnym magazynie części. Koszt regeneracji w naszym warsztacie wyniesie cię z pewnością taniej niż zakup używanej tylnej belki, a poza tym masz pewność co do belki ponieważ zregenerowaliśmy twoją własną.

Nie czekaj aż z auta będą się wydobywać głośne stuki, zacznie coś piszczeć czy skrzypieć w zawieszeniu. Jeżeli widzisz że auto przekrzywiło się na jedną ze stron, koło obciera o nadkole lub coś trzeszczy przy skręcaniu koniecznie zadbaj o profilaktyczną regenerację tylnej belki zanim całe zawieszenie ulegnie uszkodzeniu. Wymienimy tylko łożyska i koszt naprawy będzie niewielki. Nie zawsze trzeba wymieniać czopy belki.

W teorii możemy zregenerować każdą belkę, lecz praktycznie belki, które uległy skrzywieniu np. podczas wypadku powinny być wymieniane a nie regenerowane.

Przy dokonywaniu standardowej procedury regeneracji tylnej osi, nasza uwaga nie tylko skupia się na belce lecz sprawdzamy również jak wyglądają inne części zawieszenia. Sprawdzane są między innymi amortyzatory, tylny układ hamulcowy oraz mocowanie belki do podwozia pojazdu. Ma to na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Za te czynności klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Najczęstszym modelem podlegającym regeneracji tylnej belki jest Peugeot 206 ale to pewnie ze względu, że ich produkcja na świcie przekroczyła 6 mln sztuk. Fakt ten nie powoduje, iż głównie skupiamy się na tym modelu. Nasze doświadczenie jest na tyle duże że bez problemu regeneracji tylnej belki dokonamy również w takich modelach jak: Peugeot 106, 306, 405, partner, Citroen Xsara, C5, berlingo, xsara picasso, saxo, zx, ax, czy Renault kangoo, laguna, megane, clio, megane scenic, 19. Nasza oferta zawiera także modele ciężarowe jak i sportowe. Po kompleksowej regeneracji tylnej belki od strony technicznej taka belka jest jak nowa. Jesteśmy pewni swojej pracy o czym może świadczyć 3 letnia gwarancja, którą dajemy na piśmie.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2018 Tylna belka Warszawa - sprawdzony serwis aut francuskich. All Rights Reserved